Hiszpańskie marki modowe, którymi warto się zainteresować

Hiszpańskie marki modowe, którymi warto się zainteresować

17 listopada, 2021 0 przez Marcel Kikos

Jeśli chodzi o świat mody męskiej to Hiszpania powinna być znana między innymi ze względu na swoje popularne sieciówki, takie jak na przykład Mango albo Zara. Poza tym na hiszpańskim rynku działa wiele marek lokalnych, które oferują atrakcyjne, wysokiej jakości ubrania i obuwie. Produkty takie mogą bez większych problemów konkurować z wieloma bardziej znanymi markami z różnych krajów. Warto przyjrzeć się bliżej ciekawym hiszpańskim firmom odzieżowym.

Oczywiście poniżej przedstawione będą przykładowe marki. Warto samemu zagłębić się w rynek hiszpański, aby dowiedzieć się jakie firmy są najbardziej godne polecenia. Hiszpania jest znana w świecie mody między innymi ze względu na wysokiej jakości produkty skórzane oraz klasyczne obuwie. Od pewnego czasu hiszpańskie marki podbijają rynek, wypierając również brardzo dobre produkty brytyjskie, jeśli chodzi o klasykę obuwniczą. Poniżej przedstawionych jest kilka ciekawych firm hiszpańskich, którymi warto się zainteresować.

Scalpers

Jest to bardzo interesująca hiszpańska marka oferująca odzież w stylu klasycznym preppy oraz ubrania w stylizacjach sportowych. Wiele stylizacji i projektów tej marki charakteryzuje się ciekawymi detalami oraz atrakcyjnymi i odważnymi kompozycjami kolorystycznymi. Ubtrania te są zgodne z nowoczesnymi trendami oraz charakteryzują się wysoką jakością, dużą trwałością oraz doskonałym poziomem komfortu. Pomimo tych atutów, ceny nie są wygórowane, więc nic dziwnego, że firma Scalpers podbuja serca coraz szerszego grona miłośników mody męskiej. Firma posiada sporą sieć sklepów w Hiszpanii. W Polsce klienci mają możliwość zamawiania ubrań tej marki wyłącznie przez Internet.

Carmina

Jest to znana i ceniona marka wśród miłośników klasycznego obuwia. Buty tego producenta charakteryzują się starannym wykończeniem oraz szerokim wyborem wersji kolorystycznej skóry. Aktualnie marka ta rozwinęła się na tyle, aby wprowadzać swoje produkty na rynek międzynarodowy. Jej obuwie charakteryzuje się estetycznym wyglądem, wysokim poziomem komfortu i dużą trwałością. Ze względu na takie atuty, buty Carmina są zaliczane do segmentu produktów luksusowych.

Camper

Jest to chyba najbardziej znana hiszpańska marka, jeśli chodzi o obuwie, jednak cieszy się ona raczej lokalną popularnością, ponieważ w naszym kraju jest mało znana. Producent ten kładzie nacisk na wytwarzanie i dostarczanie swoim odbiorcom butów charakteryzujących się nowoczesnym, a nawet futurystycznym wyglądem. Oczywiście bardzo istotnym atutem butów tego producenta jest ich wysoki poziom komfortu. Nie należy też zapominać o dużej trwałości i doskonałej jakości wykonania.

Silbon

Prezentowana firma oferuje swoim odbiorcom proste ubrania o ponadczasowym charakterze. Kolekcje te są zaliczane do segmentu sportowej elegancji. Odzież ta posiada charakterystyczny znaczek skrzyżowanych rakiet do tenisa. Liczne wersje kolorystyczne sprawiają, że wielu miłośników sportowej elegancji jest w stanie znaleźć ubrania marki Silbon dopasowane do własnych potrzeb, wymgań i upodobań. Firma ta powstała w 2010 roku. Dzisiaj posiada kilkanaście sklepów firmowych na terenie Hiszpanii.

Oczywiście na hiszpańskim rynku dostępnych jest o wiele więcej ciekawych marek odzieżowych i obuwniczych nakierowanych na modę męską. Warto sprawdzić zasoby Internetu w poszukiwaniu oficjalnych stron, a nawet sklepów internetowych takich firm. Dzięki temu można odkryć bardzo wiele interesujących produktów, które charakteryzują się wysoką jakością, trwałością, komfortem oraz przystępną ceną.